Anna Szary

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną, grupową oraz konsultacje problemów wychowawczych i rodzinnych.

Jako terapeutka pomagam osobom, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych, pragną mieć lepszy kontakt ze sobą i innymi ludźmi, doświadczają braku wiary w siebie lub straciły poczucie wpływu na własne życie, chcą sobie uświadomić przyczyny własnych trudności i szukają wsparcia we wprowadzaniu zmian we własnym życiu, pragną rozwijać swój potencjał osobisty i zawodowy.

Pomagam klientom w pokonywaniu trudności związanych z depresją, przeżywanymi kryzysami życiowymi, lękami. Pracuję też z rodzinami, które borykają się z psychicznymi konsekwencjami długotrwałego procesu starania się o dziecko, z matkami doświadczającymi objawów depresji poporodowej.
W trakcie prowadzonej terapii podchodzę z szacunkiem do trudu jaki towarzyszy temu procesowi i staram się poprzez akceptację oraz zrozumienie wspomagać klienta w kontakcie ze sobą i światem.

Jestem absolwentką wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Superwizuję się Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Systematycznie szkolę się warsztatowo m.in. w systemowym podejściu terapeutycznym oraz pracy z ciałem metodą Alexandra Lowen’a.
Jestem mężatką, mamą trójki dzieci.

                                                                                                                                   Anna Szary

Tel:   691456558

Anna Szary – ZnanyLekarz.pl