O NAS / OŚRODEK PSYCHOTERAPII

Ośrodek Psychoterapii
TRZECI BIEGUN

Stworzyłyśmy ten ośrodek, aby w pełen zaangażowania i akceptacji sposób pomagać i wspierać osoby, które chcą polepszyć swój komfort życia oraz poszukują zmiany, która staje się trudna do dokonania w pojedynkę. Jesteśmy psychoterapeutkami Gestalt. W naszym Ośrodku dostaniesz profesjonalną pomoc w formie psychoterapii indywidualnej i aktywności grupowych, które przeprowadzamy w formie treningów terapeutycznych i warsztatów rozwojowych. Z pasją i otwartością tworzymy miejsce, do którego zapraszamy osoby, które mają trudności w relacjach, nie potrafią poradzić sobie z towarzyszącym bólem, depresją, narastającymi lękami czy też poszukują nowości, twórczości, chcą przeformułować dotychczasowy styl funkcjonowania i doświadczyć innej drogi niż ta dotychczasowa.

Autor: Sonia Brzeźniak
Autor: Sonia Brzeźniak

TRZECI BIEGUN to szersza perspektywa obejmująca nasze doświadczenie,
wiedzę i osobiste zaangażowanie w proces zmiany na rzecz pomocy w doznawanych trudnościach i poprawy jakości życia.

Jesteśmy psychoterapeutkami, które ukończyły całkowite, czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w rekomendowanych ośrodkach kształcenia w nurcie psychoterapii Gestalt. Wszystkie przeszłyśmy proces certyfikacji w zawodzie psychoterapeuty. Pracę indywidualną poddajemy regularnej superwizji (konsultacji merytorycznej) u certyfikowanych superwizorów. Jesteśmy nauczycielkami zawodu. Na co dzień współpracujemy z Instytutami szkolącymi adeptów psychoterapii Gestalt. Należymy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz The European Association for Gestalt Therapy (EAGT) W naszej pracy kierujemy się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Jesteśmy również otwarte na współpracę z psychoterapeutami innych modalności. Chętnie wymieniamy się wiedzą, doświadczeniem i inspirującymi pomysłami.

Nasz Ośrodek to miejsce, które tworzymy z sercem, witalnością i pozytywną energią. Zarówno przestrzeń jak i osoby, z którymi współpracujemy, oddają w pełni w to co wierzymy i do czego dążymy. Ufamy w relacje, w kontakt, w rozwój, w bycie w „tu i teraz”, w to, że zmiana jest możliwa na każdym etapie życia oraz w to, że każdy z nas posiada zasoby i jest najbardziej kompetentnym źródłem wiedzy na swój temat. Poszerzamy swoją perspektywę w kontakcie i w relacji z drugą osobą. Do takich spotkań zapraszamy. Z radością i otwartością przywitamy Cię w naszym Ośrodku. To miejsce może stać się też Twoją przestrzenią.

Zapraszamy

Marta Maj- Stanisz

Marta Maj-Stanisz

Agnieszka Roguska-Adamczyk

Agnieszka Roguska-Adamczyk

Anna Szary

Anna Szary

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?