O NAS / ZESPÓŁ PSYCHOTERAPEUTÓW

Wykwalifikowany
zespół psychoterapeutów

Jesteśmy profesjonalnym i wykwalifikowanym zespołem terapeutycznym. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. W naszej pracy stawiamy na ciągły rozwój i naukę nowych umiejętności i kompetencji, które wykorzystujemy podczas wspierania naszych klientów. Bierzemy udział w licznych warsztatach, szkoleniach, konferencjach i treningach poszerzając naszą wiedzę teoretyczną, naszą kreatywność i twórczość oraz nasze doświadczenia w różnych dziedzinach psychoterapii i psychologii. Dzięki ciągłym aktywnościom zawodowym i praktyce nasza praca jest wykonywana na najwyższym poziomie.

Psychoterapeutka Gestalt, pedagożka Hanna Antczak

Hanna
Antczak

Psychoterapeutka Gestalt / Pedagożka

Psychoterapeutka Gestalt Monika Jędras

Monika
Jędras

Psychoterapeutka Gestalt

Psychoterapeuta Ewelina Korcala

Ewelina
Korcala

Psychoterapeutka Gestalt

Psychoterapeutka Gestalt Monika Kurek

Monika
Kurek

Psychoterapeutka Gestalt

Psychoterapeuta Marta Maj-Stanisz

Marta
Maj-Stanisz

Psychoterapeutka Gestalt

Psycholog / Psychoterapeuta Anna Szary

Anna
Szary

Psycholożka / Psychoterapeutka

Psycholog / Pedagog specjalny / Psychoterapeuta Magdalena Wierzbik

Magdalena
Wierzbik

Psycholog / Pedagog specjalny / Psychoterapeuta

Nasz Ośrodek tworzą przede wszystkim psychoterapeuci kształceni w nurcie Gestalt natomiast z otwartością witamy również w naszym składzie terapeutów z innych modalności. Skończyliśmy lub wciąż się kształcimy w akredytowanych Instytutach. Dbając o jakość naszej pracy poddajemy ją regularnej superwizji i inetrwizji zespołu (konsultacji merytorycznej) u certyfikowanych superwizorów. Należymy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz The European Association for Gestalt Therapy (EAGT). W naszej pracy kierujemy się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

 

Każdy z nas pracuje w ramach własnej działalności jednocześnie tworząc wspólną przestrzeń w ramach Ośrodka 3 Biegun. Dbamy zarówno o indywidualność i niezależność jak i wspólnotę i wzajemne relacje. Tworzymy zespół ponieważ wierzymy, że współpraca daje siłę, wsparcie, wymianę doświadczeń i możliwość konfrontacji. Uczymy się od siebie i korzystamy ze wzajemnej wymiany zarówno w pracy jak i poza nią. Wzbogaca nas to i wzmacnia osobiście jak i zawodowo. Pracujemy we wzajemnym szacunku i otwartości, co ma nieodzowny wpływ na naszą pracę z klientami. Wartości, które współtworzymy sprawiają, że psychoterapia, którą oferujemy jest wolna od uprzedzeń i pełna akceptacji dzięki czemu klient ma możliwość pracy w bezpiecznej przestrzeni z poszanowaniem granic.

 

Oferujemy różnorodną psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, psychoterapię dla młodzieży, terapię par, interwencję kryzysową oraz konsultacje.

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?