O NAS / ZESPÓŁ PSYCHOTERAPEUTÓW
Psycholog / Psychoterapeuta Anna Szary

Anna
Szary

Psycholożka / Psychoterapeutka

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną, grupową oraz konsultacje problemów wychowawczych i rodzinnych.

 

Jako terapeutka pomagam osobom, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych, pragną mieć lepszy kontakt ze sobą i innymi ludźmi, doświadczają braku wiary w siebie lub straciły poczucie wpływu na własne życie, chcą sobie uświadomić przyczyny własnych trudności i szukają wsparcia we wprowadzaniu zmian we własnym życiu, pragną rozwijać swój potencjał osobisty i zawodowy. 


Pomagam klientom w pokonywaniu trudności związanych z depresją, przeżywanymi kryzysami życiowymi, lękami. Pracuję też z rodzinami, które borykają się z psychicznymi konsekwencjami długotrwałego procesu starania się o dziecko, z matkami doświadczającymi objawów depresji poporodowej.


W trakcie prowadzonej terapii podchodzę z szacunkiem do trudu jaki towarzyszy temu procesowi i staram się poprzez akceptację oraz zrozumienie wspomagać klienta w kontakcie ze sobą i światem.

Jestem absolwentką wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Superwizuję się Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Systematycznie szkolę się warsztatowo m.in. w systemowym podejściu terapeutycznym oraz pracy z ciałem metodą Alexandra Lowen’a.


Od paru lat współpracuję jako trenerka z Instytutem szkolącym psychoterapeutów Gestalt, prowadząc zajęcia i treningi.  Jestem superwizorką w trakcie szkolenia prowadzonego przez Instytut Gestalt z Czech we współpracy z IpSiG z Włoch pod dyrekcją merytoryczną Jana Roubala i Stany Dudovej.

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?