O NAS / ZESPÓŁ PSYCHOTERAPEUTÓW
Psychoterapeuta Beata Balsiewicz-Ulrich

Beata Balsiewicz-Ulbrich

Psychoterapeutka Gestalt

Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką (certyfikat EAGT). Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt oraz Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Pracuję z osobami przeżywającymi trudności w relacjach, przechodzącymi kryzysy życiowe, doświadczającymi przemocy lub skutków traumy. Pomagam ludziom zmagającym się z niskim poczuciem własnej wartości, nadmiarowym lękiem, z obniżonym nastrojem, osobom o różnych orientacjach seksualnych. Towarzyszę na drodze do siebie samej / siebie samego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując we własnym gabinecie, ale też praktykując w Dziennym Domu Pomocy we Wrocławiu i w Ośrodku Interwencji Kryzysowej „Akson”. Prowadziłam indywidualne procesy wsparcia psychologicznego dla kobiet z doświadczeniem przemocy i kryzysów w Centrum Praw Kobiet we Wrocławiu. Przez parę lat pracowałam jako psycholog w placówkach oświatowych (szkoła podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi, liceum). W przeszłości przez 13 lat utożsamiałam się z różnymi rolami zawodowymi, pracując między innymi w państwowej firmie oraz w międzynarodowej korporacji.

 

W latach 2020-2023 odbyłam staż kliniczny na Oddziałach III Psychiatrycznym dziennym i II Psychiatrycznym dziennym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz w Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym I w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi.

 

Pracuję w gabinecie z Klientami indywidualnymi. Uczestniczę w szkoleniach, treningach terapeutycznych, warsztatach specjalistycznych. Dzięki szkoleniu z terapii EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) mogę zaproponować pracę tą metodą osobom zmagającym się z traumą.
Korzystam z regularnej superwizji.

 

Należę do PTPG (Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym.
Swoją pomoc oferuję osobom dorosłym i młodzieży.

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?