O NAS / ZESPÓŁ PSYCHOTERAPEUTÓW
Psychoterapeuta Ewelina Korcala

Ewelina
Korcala

Psychoterapeutka Gestalt

Jestem psychoterapeutką Gestalt, w trakcie szkolenia. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywam w Szkole Psychoterapeutów w Instytucie Gestalt, akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii (EAP).

 

Ukończyłam Staż Kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi. Stale poszerzam swoje kompetencje, poprzez udział w warsztatach oraz intensywnych treningach terapeutycznych.


Prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych oraz młodych dorosłych. Towarzyszę osobom podczas ich własnej drogi rozwoju i tym samym, staram się wspierać ten proces. Fascynuję się tym, co mówi ciało, a co trudno jest powiedzieć słowami. Pomagam poznawać oraz nazywać emocje, uczyć się je przyjmować i rozumieć. Jestem obok, w momencie nawiązywania głębszej i silniejszej relacji i samym sobą oraz wspieram budowanie relacji i innymi. Wspólnie i drugą osobą tworzę w gabinecie przestrzeń do pojawienia się tego, co chce się pojawić. Wspieram samoakceptację. W zamian za nacisk na zmianę, wspólnie przyglądam się innym możliwościom, z których można, lecz nie trzeba skorzystać. Dużą uwagę skupiam na chwili obecnej i tym co dzieje się w tu i teraz.


Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?