O NAS / ZESPÓŁ PSYCHOTERAPEUTÓW
Psychoterapeuta Filip Rybacki

Filip
Rybacki

Psycholog / Pedagog specjalny / Psychoterapeuta

Jestem terapeutą odbywającym finalną fazę czteroletniej procedury akredytacyjnej w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz EAGT European Association for Gestalt Therapy.

 

 

Terapia w dużej mierze opiera się na rozmowie, którą odbywam z pacjentem. Wierzę, że właśnie podczas spotkania w bezpośredniej relacji z drugim człowiekiem, możemy poznać i doświadczyć siebie. Wsparciem każdego procesu poznawczego jest uważność, która pozwala dostrzec, nazwać, a co najważniejsze zaakceptować emocje i siebie. Prawdziwa zmiana dokona się wyłącznie, kiedy poznamy sami siebie.

 

 

Jestem nauczycielem uważności (Mindfulness-Based Cognitive Therapy – MBCT), akredytowanym przy Oxford Mindfulness Centre oraz trenerem uważności dla dzieci i młodzieży metodą Eline Snel w Międzynarodowej Szkole Academy for Mindful Teaching (AMT). Uważność jest narzędziem, sensem i celem mojej pracy zawodowej.

 

 

Lubię medytować. Chodzę po górach. Uwielbiam kolarstwo. Nie wyobrażam sobie świata bez książek. Zachwyca mnie architektura. Jednak, najlepiej spędzany czas, to bezpośrednia bliskość i rozmowa z dwójką moich cudownych dzieci.

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?