O NAS / ZESPÓŁ PSYCHOTERAPEUTÓW
Psychoterapeutka Gestalt, pedagożka Hanna Antczak

Hanna Antczak

Psychoterapeutka Gestalt, pedagożka

Jestem psychoterapeutką w trakcie procesu szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii (EAP). Staż kliniczny odbyłam w Dziennym Ośrodku Wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Cieszynie.


W trosce o dobro Klientów pracuję zgodnie z wytycznymi Kodeksu Etycznego EAGT, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Mam za sobą dziesiątki godzin terapii własnej i systematycznie pracuję nad poszerzaniem swojej wiedzy i doskonaleniem umiejętności, uczestnicząc w profesjonalnych treningach terapeutycznych i szkoleniach. Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej oraz magistrem pedagogiki. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach.

 

Terapia to dla mnie autentyczne spotkanie dwojga ludzi, podczas którego w atmosferze szacunku, akceptacji i zrozumienia dla świata drugiej osoby, można pozwolić sobie na odkrycie swojego prawdziwego „ja” i otworzyć się na nowe rozwiązania.

 

W czasie spotkania ze mną otrzymasz pełne wsparcie, zrozumienie i pomoc, aby poznać siebie, poszerzyć swoją świadomość, podejmować dobre dla siebie decyzje i tworzyć satysfakcjonujące relacje. Zapraszam młodzież i dorosłych.

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?