O NAS / ZESPÓŁ PSYCHOTERAPEUTÓW
Psycholog / Pedagog specjalny / Psychoterapeuta Magdalena Wierzbik

Magdalena
Wierzbik

Psychoterapeutka Gestalt

Jestem psycholożką, psychoterapeutką Gestalt w trakcie certyfikacji – ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT), oraz pedagogiem specjalnym.

 

Studia magisterskie z psychologii oraz pedagogiki o specjalności rewalidacja ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych Akademii Pedagogicznej w Krakowie na kierunku „Arteterapia- sztuki plastyczne”.


W pracy psychoterapeutycznej pomagam osobom, które przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi, doświadczają lęku, objawów depresyjnych, straty, poczucia niskiej wartości, braku wpływu na swoje życie, nie rozumieją lub nie potrafią wyrażać swoich emocji, cierpią i powodu niepełnosprawności. Towarzyszę i wspieram w procesie rozwoju osobistego. Wierzę w działanie psychoterapii relacyjnej, opartej na dialogu i autentycznym kontakcie, gdyż taka relacja sprzyja rozwijaniu potencjału i zasobów człowieka do poradzenia sobie w trudnościach i dokonywaniu zmiany opartej o rzeczywiste potrzeby.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam praktykując w ośrodkach specjalnych dla dzieci i dorosłych, warsztatach terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych, w fundacjach działających w obszarze pomocy i rozwoju, oraz w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego na oddziale dziennym psychiatrycznym. Pracowałam w szkole podstawowej i oddziałami integracyjnymi, przedszkolu specjalnym, ośrodku edukacyjno-rehabilitacyjnym, gabinecie psychologicznym.


Swoją wiedzę i kompetencje terapeutyczne poszerzam biorąc udział w szkoleniach, warsztatach specjalistycznych, treningach terapeutycznych, a także poddając swoją pracę regularnej superwizji.

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?