O NAS / ZESPÓŁ PSYCHOTERAPEUTÓW
Psychoterapeuta Marta Maj-Stanisz

Marta
Maj-Stanisz

Psychoterapeutka Gestalt

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam 4 letnie szkolenie w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, który kształci psychoterapeutów indywidualnych oraz grupowych. Posiadam certyfikat EAGT ( European Association for Gestalt Therapy) i należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

 

Swoją wiedzę i doświadczenie wciąż poszerzam uczestnicząc w licznych treningach i warsztatach rozwojowych oraz psychoterapeutycznych. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy i ludźmi. Moja praktyka zawodowa jest związana przede wszystkim i towarzyszeniem osobom w procesie rozwoju oraz odkrywania zasobów – silnych stron i obszarów, które mogą być przeszkodą w korzystaniu i czerpaniu i życia w pełni.


Wierzę, że proces terapeutyczny uzdrawia różne obszary funkcjonowania. Jest drogą, podczas której zasilamy nasze życie, poszerzamy perspektywę i pogłębiamy samoświadomość. Daje możliwość nabrania sił i energii do budowania własnej, nieskrępowanej rzeczywistości.


Dbając o jakość relacji i Klientem i świadczonej pomocy swoją pracę regularnie poddaję superwizji. W pracy terapeutycznej kieruję się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Swoją pomoc oferuję osobom dorosłym, młodzieży i parom.


Od paru lat współpracuję jako trenerka z Instytutem szkolącym psychoterapeutów Gestalt, prowadząc zajęcia i treningi. Jestem superwizorką w trakcie szkolenia prowadzonego przez Instytut Gestalt z Czech we współpracy z IpSiG z Włoch pod dyrekcją merytoryczną Jana Roubala i Stany Dudovej.

Zarezerwuj wizytę
u psychoterapeuty już teraz!

Zadzwoń: +48 660 741 241 lub wyślij wiadomość:

    Gdzie nas znajdziesz?